Bestsellery

79,00 

Łączy składniki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i usuwanie toksyn z organizmu. Preparat jest szczególnie polecany osobom narażonym na nadmierną ekspozycję na metale ciężkie i toksyny środowiskowe.

59,00 

W naturalny sposób łagodzi podrażnienia w obrębie układu pokarmowego i wspomaga regenerację błony śluzowej jelit. Preparat nie zawiera glutenu, laktozy, FODMAP (łatwo fermentujących wielocukrów, dwucukrów, cukrów prostych, alkoholów wielowodorotlenowych) oraz siarczynów.

50,00 

To kompleks składników mineralnych, pozyskiwany z wyciągu z alg morskich (Phymatolithon calcareum) i naturalnie pozbawionego sodu koncentratu wody morskiej, bogatego w pierwiastki śladowe i minerały (20 do 50 razy więcej niż w przypadku zwykłych hodowli morskich). Sposób uzyskiwania ekstraktu z Phymatolithon calcareum jest zastrzeżony patentem.

66,00 

Polecany do uzupełniania codziennej diety dla osób z zaburzeniami gastrycznymi. Ergydigest wspomaga funkcje wątroby i pracę jelit regulując trawienie i przemianę materii.

66,00 

Wspiera procesy relaksacji, pomaga w walce ze stresem i jego następstwami. Pomaga odzyskać równowagę biologiczną i psychiczną.

66,00 

Polecany do uzupełnienia codziennej diety dla osób z zaburzeniami funkcji wątroby. Wspomaga procesy detoksykacyjne i regenerację hepatocytów. Preparat stanowi uzupełnienie składników diety potrzebnych do przywrócenia równowagi metabolicznej.

Partnerzy