Ankieta IoMet –  to potwierdzone naukowo, stworzone przez dr Claude Lagarde ,innowacyjne narzędzie, służące do określania profilu funkcjonalnego organizmu.  Jest ona częścią koncepcji Aktywnego Odżywiania Komórkowego (ACN). Kwestionariusz składa się z 81 pytań o nawyki żywieniowe, styl życia, środowisko, a także ewentualne zaburzenia i objawy dysfunkcji. Dzięki ankiecie możemy określić istniejące niedobory oligoelementów, witamin, antyoksydantów czy kwasów tłuszczowych oraz wskazać ewentualne nadmiary kwasów, toksyn lub stresu oksydacyjnego. Badanie daje diagnoście wskazówki, jak dalej postępować, by przywrócić równowagę na poziomie komórkowym.

Laboratorium Nutergia opracowało naturalne suplementy skorelowane z poszczególnymi zaburzeniami w organizmie. Nasze niemal dwuletnie doświadczenie w stosowaniu suplementów Nutergia potwierdziły ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Po opłaceniu, wypełnieniu i wysłaniu Ankiety IoMet, w ciągu 7 dni roboczych, na podany adres e-mail otrzyma Pani/Pan :

  • wynik w postaci kolorowego histogramu, obejmującego 7 stref bioodżywczych, pokazujący zakres zakłóceń w każdej strefie,
  • opis zaburzonych terenów wraz ze wskazówkami korekty stylu życia czy czynników epigenetycznych,
  • spersonalizowane zalecenia suplementacji marki Nutergia,
  • ukierunkowane zalecenia żywieniowe.

Proszę pamiętać, że postępowanie to nie zastąpi leczenia czy planu terapii zalecanych przez lekarza prowadzącego. Niemniej jest to aktywne wsparcie organizmu w walce z chorobą, które przyspiesza powrót do harmonii w organizmie.