FX 635 – pierwszy na świecie laser zaprojektowany do walki z bólem głównie w dolnych partiach kręgosłupa. To laser niskoenergetyczny (LLLT), emitujący światło czerwone (635 nm), działający bezboleśnie i bezinwazyjnie.

Wykorzystuje się go w szerokim zakresie terapii m.in. przewlekłego i ostrego bólu oraz stanów zapalnych m.in. w bólach kręgosłupa, krzyża, ramion, bólach kostno-stawowych, a także w redukcji bólu pooperacyjnego i związanego z rwą kulszową.

FX 635 jest alternatywą dla przyjmowania leków przeciwbólowych, pozwala na poprawę komfortu życia bez żadnych efektów ubocznych. Stanowi też niejednokrotnie realną alternatywę dla operacji chirurgicznych. Pozwala pacjentom poczuć komfort znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku często bolesnych zabiegów, wymagających długiego okresu rekonwalescencji.

Urządzenie posiada trzy głowice, które niezależnie od siebie emitują światło czerwone, co pozwala precyzyjnie nakierować wiązki np. na niższe partie pleców. Podczas terapii następuje biostymulacja naświetlanych obszarów, dzięki czemu możliwa jest szybka poprawa i powrót do aktywnego trybu życia.

Terapia jest bezdotykowa.

Ilość zabiegów:

ustalana indywidualnie

Czas trwania zabiegu:

ustala terapeuta

fx635