Pacjentka z problemem bólu kręgosłupa i ramion

Pacjentka ze zwyrodnieniem stawów kolanowych

Pacjent z migreną

Pacjentka ze stwardnieniem rozsianym

Pacjent z brodawką wirusową

Mężczyzna, 28l., z rozprzestrzeniającą się zmianą na pięcie (brodawka wirusowa). Po 3 zabiegach laserem EVRL zmiana zniknęła.

Pacjent z łojotokowym zapaleniem skóry głowy

Dziecko po wypadku z rozciętą brodą

Dziecko rozcięło brodę na skutek upadku. Po 4 zabiegach laserem EVRL nastąpiło zagojenie rany. Dzięki terapii dziecko uniknęło szycia rany.

Pacjentka z raną oparzeniową

Pacjentka po oparzeniu dłoni. Rana na skórze mocno zaczerwieniona, obrzęknięta i boląca. Po 4 zabiegach laserem EVRL w ciągu 10 dni zmiana się zagoiła.

Pacjent po operacji kolana

Pacjent po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego ACL oraz szyciu łąkotki. Po 4 miesiącach od zabiegu i 8 tygodniach rehabilitacji brak możliwości wyprostowania kolana, ból podczas chodzenia i znaczne ograniczenie ruchomości stawu.

Po 2 zabiegach niskoenergetycznymi laserami ból kolana zniknął, a pacjent mógł wyprostować kolano.

Pacjentka po blefaroplastyce

Kobieta, 53l., po operacji plastycznej powiek z głęboką raną, bólem i dużym dyskomfortem spowodowanym obrzękiem. Po 7 dniach i zabiegach laserem PL-Touch obrzęk ustąpił, rana zagoiła się, a ból, dyskomfort i siniaki zniknęły.

Pacjentka po osteotomii i genioplastyce brody

Kobieta, 21l., po zabiegu osteotomii i genioplastyce brody cierpiała z powodu zaburzonego czucia na całej brodzie, całej dolnej wardze oraz po prawej stronie górnej wargi. Ruch mięśni ust był ograniczony. Pacjentka skarżyła się na duży dyskomfort i ból. Każde wypowiadane słowo było dla Niej dużym problemem.

Po 10 zabiegach laserami PL-Touch i EVRL oraz drenażu limfatycznym czucie powróciło, a ból i dyskomfort zniknęły.

Mężczyzna, 48l., mimo ustabilizowanej diety oraz aktywności fizycznej nie mógł pozbyć się nawet kilku centymetrów w pasie. Po 12 zabiegach udało się zmniejszyć obwody o 20 cm, znacząco poprawić jakość skóry i zredukować rozstępy.

Kobieta, 60l., mimo ustabilizowanej diety nie mogła pozbyć się nawet kilku centymetrów w pasie. Po 6 zabiegach udało się zmniejszyć obwody o 9cm.