EMERALD LASER to unikalna w skali światowej terapia otyłości zatwierdzona przez FDA do stosowania w obwodach całego ciała u pacjentów z BMI sięgającym poziomu nawet 40 oraz doskonałe uzupełnienie niechirurgicznych rozwiązań odchudzających, a także umożliwiających redukcję cellulitu.

Zielony laser Erchonia został sprawdzony i dopuszczony do obrotu przez FDA w 3 oddzielnych podwójnie ślepych badaniach klinicznych bez zauważonych skutków ubocznych. Wytwarza on o 23% więcej energii niż czerwone lasery Erchonia, dzięki czemu Emerald jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem leczenia otyłości.

verju

Urządzenie nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta i jest zabiegiem bezobsługowym, z minimalnym zaangażowaniem personelu.

Zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, który szybko, bezpiecznie i skutecznie obkurcza tkankę tłuszczową.
EMERALD – to laser niskoenergetyczny (LLLT; Low-Level Laser Therapy), który emituje światło o długości 532 nm.

W czasie zabiegu tłuszcz uwolniony przez komórki zostaje usunięty przez układ limfatyczny, a poddane zabiegowi komórki zaczynają ponownie funkcjonować jako zdrowe, odchudzone komórki tłuszczowe, wysyłając prawidłowe sygnały do mózgu. W ten sposób rozpoczyna się kaskada komunikacji w całej tkance tłuszczowej, w efekcie której inne komórki tłuszczowe reagują w ten sam sposób, uwalniając swoją zawartość.

Wskazania

  • otyłość (nawet przy wskaźniku BMI +30) – obwodowa redukcja w obrębie talii, bioder, brzucha, ud, ramion,
  • cellulit – redukcja cellulitu oraz poprawa jakości i jędrności skóry.

Ilość zabiegów:

ustalana indywidualnie na konsultacji, zazwyczaj seria 6-12 zabiegów, 1-2 w tygodniu

Czas trwania zabiegu:

30min (15min na przód, 15min na tył); jeden zabieg na jeden obszar zabiegowy