HOLIS-MED to centrum terapii, w którym zdrowie pacjentów traktujemy w sposób holistyczny. Łączymy najnowsze odkrycia medycyny akademickiej ze skutecznymi metodami medycyny naturalnej. Uważamy, że wszystkie sfery życia pacjenta (fizyczna, duchowa, psychiczna) stanowią łącznie jednorodną całość, dlatego w procesie leczenia nasi specjaliści skupiają się nie tylko na leczeniu danej jednostki chorobowej, ale na poszukiwaniu jej przyczyn.

NASI PACJENCI SZYBKO ODZYSKUJĄ DOBRE SAMOPOCZUCIE, SIŁY WITALNE I WRACAJĄ DO DAWNEJ SPRAWNOŚCI.

Zajmujemy się kompleksową terapią bólu, w której wykorzystujemy lasery firmy Erchonia o udowodnionej naukowo skuteczności. Nasi pacjenci już po kilku sesjach naświetlania odczuwają złagodzenie bólu, eliminację szumów usznych, zwiększenie czucia w neuropatii czy przypływ sił witalnych.

W HOLIS-MED współpracują ze sobą interdyscyplinarnie specjaliści z zakresu medycyny holistycznej, dermatologii, fizjoterapii, rehabilitacji, dietoterapii, psychologii i masażu. Pomagamy pacjentom przemęczonym, z przewlekłymi bólami, chorującymi na skutek przewlekłego stresu, z alergiami, problemami skórnymi, chorobami autoimmunologicznymi i degeneracyjnymi oraz nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Przywracamy równowagę we wszystkich obszarach funkcjonowania pacjenta, ponieważ wierzymy, że ZDROWIE RODZI SIĘ Z HARMONII.

Nasi partnerzy

Aby zaoferować Państwu produkty oraz usługi na najwyższym poziomie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami w branży.