HOLIS-MED to centrum terapii, w którym zdrowie pacjentów traktujemy w sposób holistyczny. Łączymy najnowsze odkrycia medycyny akademickiej ze skutecznymi metodami medycyny naturalnej. Uważamy, że wszystkie sfery życia pacjenta (fizyczna, duchowa, psychiczna) stanowią łącznie jednorodną całość, dlatego w procesie leczenia nasi specjaliści skupiają się nie tylko na leczeniu danej jednostki chorobowej, ale na poszukiwaniu jej przyczyn.

NASI PACJENCI SZYBKO ODZYSKUJĄ DOBRE SAMOPOCZUCIE, SIŁY WITALNE I WRACAJĄ DO DAWNEJ SPRAWNOŚCI.

Zajmujemy się kompleksową terapią bólu, w której wykorzystujemy lasery firmy Erchonia o udowodnionej naukowo skuteczności. Nasi pacjenci już po kilku sesjach naświetlania odczuwają złagodzenie bólu, eliminację szumów usznych, zwiększenie czucia w neuropatii czy przypływ sił witalnych.

W HOLIS-MED współpracują ze sobą interdyscyplinarnie specjaliści z zakresu medycyny holistycznej, dermatologii, fizjoterapii, rehabilitacji, dietoterapii, psychologii i masażu. Pomagamy pacjentom przemęczonym, z przewlekłymi bólami, chorującymi na skutek przewlekłego stresu, z alergiami, problemami skórnymi, chorobami autoimmunologicznymi i degeneracyjnymi oraz nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Przywracamy równowagę we wszystkich obszarach funkcjonowania pacjenta, ponieważ wierzymy, że ZDROWIE RODZI SIĘ Z HARMONII.

ARTUR MARKOWSKI

lekarz

DOROTA MARKOWSKA

dietoterapeuta

Anna Grążawska

fizjoterapeutka

Kinga Wasilewska

fizjoterapeutka

Joanna Binkowska

terapeutka

Lidia Gil

terapeutka

Anna Liberacka

terapeutka

Anna Lewandowska

recepcjonistka

Nasi partnerzy

Aby zaoferować Państwu produkty oraz usługi na najwyższym poziomie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami w branży.