O mnie

Jestem spod znaku Bliźniąt, co determinuje moją potrzebę poszukiwania nowych bodźców i potrzebę zmian. Ciągła chęć pogłębiania wiedzy, samorozwoju i podnoszenia poziomu świadomości doprowadziła mnie od biologii i kosmetyki poprzez psychodietetykę, medycynę chińską, ayurvedę, koncepcję odżywiania komórkowego, aż do terapii holistycznej, łączącej w sobie wiele dziedzin.

Wiem, jak istotną rolę odgrywa stres i wynikające z niego zaburzenia funkcjonowania organizmu. To cały szereg objawów: zespoły bólowe, dysbioza jelit, zespół przewlekłego zmęczenia, stany depresyjne czy zaburzenia poznawcze – konieczne jest spojrzenie na pacjenta w szerszym kontekście.

Najnowszym tematem, który bardzo mnie zainteresował i wciągnął jest terapia niskoenergetycznym światłem i obserwacja jego wpływu na przywrócenie równowagi w organizmie na wielu poziomach.

W mojej pracy cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem. Lubię pomagać i doradzać, potrafię empatycznie słuchać.

Jestem dobrym logistykiem i organizatorem. Jeśli wchodzę z przekonaniem w realizację jakiegoś projektu to na 200%! To samo dotyczy mojego hobby – układania puzzli i malowania – w czym potrafię się zupełnie zatracić, ale również zresetować głowę. Dla utrzymania równowagi praktykuję też jogę, pranajamy i medytację.